Company Logo

Wybitni Sportowcy

SPOTKAĆ W SZKOLE MISTRZA...

 33     anna1

 

Codziennie chodzimy do szkoły i czasem sądzimy, że niewiele zaskakującego można tutaj przeżyć. Wydawać by się mogło, że monotonnia powszednich zdarzeń nie jest w stanie wywołać zdziwienia na naszych obliczach. A czy wiecie, że w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie uczą się mistrzowie Polski i Europy? To Szymon Osiński i Anna Maksim.

 

 

Szymon Osiński (I C), zawodnik MKS „Delfinek”, trenowany przez panią Annę Krzyszychę (nauczycielkę I LO) został trzykrotnym złotym medalistą w pływaniu stylem klasycznym na dystansie 50 m, 100 m i 200 m. podczas Mistrzostw Polski w pływaniu w Puławach w dn. 29 - 31 stycznia 2010 r.

 

Skromna, uśmiechnięta, przyjazna. Harcerka. Anna Maksim (III i) to wybitnie utalentowana zawodniczka PTS ŁUKPLAST Łuków, trenowana przez pana Zenona Pawlikowskiego. Warto przypomnieć, że na Mistrzostwach Europy Juniorów i Kadetów w kick boxingu, które odbyły się w dniach 20-26 września 2009 r. w mieście Pula w Chorwacji zdobyła złoty medal w kategorii light contact i brązowy medal w kategorii semi contact.

 

Serdecznie gratulujemy naszym mistrzom, ich trenerom i klubom sportowym sukcesów i wytrwałości w ciężkiej pracy, jaką jest przygotowanie do zawodów.

 

Źródła zdjęć: MKS Delfinek, archiwum I LO

Wirtualna wycieczka

phoca thumb l DSC06229

Tłumaczenie

logo - Srebrna Szkoa 2018

 
 
 
 
 
 

Sondy

Gimnazja

Czy jesteś za zlikwidowaniem gimnazjów?

Nie mam zdania
(0)
Add a new response!
» Idź do sondy »
5 - pozostałe głosy


Books!

KOK$, PaTrAs and Lechu. All right reserved.© NIE KLIKAC!!!