Company Logo

Władza uczniowskia!

 

 

Nazywam się Kuba, jestem uczniem klasy 2H i w tym roku mam zaszczyt pełnić funkcję przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego I LO. Interesuję się muzyką, uwielbiam grać na gitarze, a czas wolny najchętniej spędzam w gronie najbliższych . Cenię inicjatywę, odwagę i konsekwencję w działaniu. Uważam, że wspólnie można działać skuteczniej i daje to wiele satysfakcji. Wraz innymi przedstawicielami samorządu postaramy się godnie reprezentować cała wspólnotę Kościuszki. Wszelkie inicjatywy lub pomysły proszę śmiało kierować do mnie .

 

 

 

 

 

 

 

Cześć! Witam! Nazywam się Karol Pasternak i pełnię funkcję wiceprzewodniczącego. Chodzę do klasy 2H o profilu matematyka-geografia. Choć zadania z matmy pochłaniają dużo mojego czasu, to zawszę znajdę chwilę na sport. Bardzo interesuję się muzyką, toteż często możecie znaleźć mnie w Radiowęźle . Jestem osobą spokojną i otwartą. Nowe wyzwania nie budzą we mnie strachu, wręcz przeciwnie, motywują do działania. Mam nadzieję, że swoją pracą przyczynię się umilenia Waszego czasu w naszym kochanym liceum.

 

 

 

 

 

 

Hej! Nazywam się Aleksandra Żyłka. W samorządzie pełnię funkcję opiekuna sekcji gospodarczej i skarbnika. Chodzę do klasy 2E o profilu geografia-wos- j.obcy. Interesują mnie podróże (małe i duże :D), książki fantastyczne, psychologiczne i kryminalne. Lubię zdobywać nowe doświadczenia, a także nawiązywać kontakty z ludźmi. Jestem otwarta na wszelkie propozycję, lubię wyzwania i staram się jak najlepiej realizować postawione sobie cele. Jeżeli macie ciekawe pomysły, chcielibyście zmienić coś w naszej szkole, macie jakieś pytania, zawsze chętnie pomogę.  

 

 

 

 

Hej! Mam na imię Bartosz. Jestem odpowiedzialny za sekcję sportową. Chodzę do klasy 2E. Charakteryzuje mnie poczucie humoru, dlatego w moim towarzystwie zawsze jest zabawnie. Jestem dobrym mówcą, więc wystąpienia przed publicznością nie są mi straszne. Zawsze staram się rozwiązać problemy jak najlepiej. Moją pasją jest koszykówka oraz kabaret, a moim cichym marzeniem jest praca polityka. Masz jakiś świetny pomysł, potrzebna ci pomoc, skontaktuj się ze mną.

 

 

 

 

 

 

 

Cześć, jestem Martyna. Chodzę do klasy 2E. W samorządzie zajmuję się sekcją artystyczną. Interesuję się sportem, głównie piłką nożną i biegami, dlatego też zawsze chętnie biorę udział w zawodach sportowych. Oprócz tego lubię pomagać innym, jestem bardzo wrażliwa na problemy innych. Z chęcią angażuję się we wszelkie akcje charytatywne. Jestem osobą otwartą, lubię nawiązywać kontakty z innymi, więc jeśli macie jakieś uwagi, pytania bądź pomysły, możecie zwrócić się do mnie, zawsze postaram się pomóc.

 

 

 

 

 

Nazywam się Julia Wielgosz, chodzę do klasy 2I. Jestem opiekunką sekcji rozrywkowej. Taniec ludowy był moją pasją już od dzieciństwa. Dał mi nie tylko ogromną przyjemność i satysfakcję, ale również pozwolił zawrzeć wspaniałe przyjaźnie. Ponadto, od 4 klasy szkoły podstawowej gram w piłkę ręczną, jest to moja ogromna pasja. Od zawsze starałam się być aktywną osobą, a moje zainteresowania dają mi ogromną energię i siłę do działania. Zapraszam do kontaktu w sprawach rozrywki szkolnej

Wirtualna wycieczka

phoca thumb l DSC06229

TłumaczenieSondy

Gimnazja

Czy jesteś za zlikwidowaniem gimnazjów?

Nie mam zdania
(0)
Add a new response!
» Idź do sondy »
5 - pozostałe głosy


Books!

KOK$, PaTrAs and Lechu. All right reserved.© NIE KLIKAC!!!