Company Logo

Nasz samorząd

 

 

 

Nazywam się Michał Zdanowski, jestem uczniem klasy 2I i w tym roku mam zaszczyt pełnić funkcję Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego I LO. Moje zainteresowania to przede wszystkim historia, lubię tańczyć, a czas wolny staram się spędzać w gronie przyjaciół. Wierzę, że przy wspólnym zaangażowaniu uda się nam odnieść wiele sukcesów i zapoczątkować wiele nowych i ciekawych inicjatyw.

 

 

 

 

 

Nazywam się Aleksandra Śledź i w tym roku pełnię funkcję Wiceprzewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. Chodzę do klasy 2H o profilu matematyczno-geograficznym. Uwielbiam podróże i jestem otwarta na nowe wyzwania. Nie lubię monotonii, świetnie odnajduję się w sytuacjach,  gdy cały czas coś nowego się dzieje. Jestem osobą pozytywną i pełną energii . Zapraszam do współpracy.

 

 

 

 

 

 

Nazywam się Martyna Borkowska i w samorządzie szkolnym pełnię funkcję opiekuna Sekcji Gospodarczej. Chodzę do klasy IIE o rozszerzeniu geografia-wos-język obcy. Interesują mnie powieści fantastyczne i podróże. Uwielbiam koty,lubię też słuchać muzyki. Zapraszam do kontaktu.

 

 

 

 

 

Cześć, Nazywam się Ola Kurowska. Jestem uczennicą klasy 2 G. W Samorządzie Uczniowskim zajmuję się Sekcją Artystyczną. Nie bez powodu! Od dziecka rozwijam swoje zainteresowania sztuką pod wieloma postaciami. Ukończyłam Szkołę Muzyczna I stopnia, a obecnie uczę się w V klasie Szkoły Muzycznej II stopnia. Moim instrumentem głównym i wielką pasją od wielu lat jest akordeon guzikowy. Oprócz tego gram na perkusji i fortepianie. Blisko 4 lata należałam do ludowego zespołu tanecznego. Śpiewam, odkąd pamiętam. Swoje kroki stawiam także w literaturze, pisząc opowiadania i wiersze, łamiąc przy tym stereotyp ucznia klasy o profilu matematyczno-fizycznym. Uwielbiam także rysować. Zawsze chętnie angażuję się w inicjatywy szerzące kulturę. Mam nadzieję, że w naszej szkole kryje się wiele talentów, które wspólnie odkryjemy i pokażemy szerszemu gronu. Chętnie wysłucham każdej propozycji i zapoznam się z waszymi pomysłami. Zapraszam do kontaktu.

 

 

 

 

 

Hej! Nazywam się Milena Szczęśniak. W Samorządzie pełnię funkcję opiekuna Sekcji Sportowej. Jestem uczennicą  klasy II E o profilu geografia - wos– język obcy. Interesuję się sportem, głównie piłką nożną. Kocham zwierzęta, dlatego ważne są dla mnie działania na ich rzecz. Lubię pomagać innym. Zawsze służę pomocą. Zapraszam do współpracy.

 

 

 

 

 

Nazywam się Mirela Potocka. Jestem uczennicą klasy II C i w tym roku szkolnym będę pełniła funkcję skarbnika w Samorządzie Uczniowskim naszego liceum. Interesuję się chemią oraz biologią. Uwielbiam podróżować i poznawać nowych ludzi. Wolny czas spędzam z przyjaciółmi. Jestem osobą spokojną, ale i odważną. U ludzi cenię sobie poczucie humoru, jednak najważniejsza dla mnie jest szczerość i otwartość, dlatego wszelkie pomysły, pytania oraz prośby możecie śmiało kierować do mnie.

Wirtualna wycieczka

phoca thumb l DSC06229

Tłumaczenie

logo - Srebrna Szkoa 2018

 
 
 
 
 
 

Sondy

Gimnazja

Czy jesteś za zlikwidowaniem gimnazjów?

Nie mam zdania
(0)
Add a new response!
» Idź do sondy »
5 - pozostałe głosy


Books!

KOK$, PaTrAs and Lechu. All right reserved.© NIE KLIKAC!!!