Company Logo

Spotkanie ze studentami

 

Matura… i co dalej?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


W dniach 17 i 24 marca 2017 roku z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbyły się spotkania z absolwentkami naszej szkoły Basią Zalewską, studentką Wydziału Prawa UKSW, oraz Alicją Szczygielską, studentką Wydziału Psychologii UW.

Celem spotkania było zapoznanie naszych uczniów z ofertą edukacyjną wyższych uczelni, oraz pozyskanie informacji dotyczących programu studiów na kierunkach: prawo i psychologia. W spotkaniu uczestniczyły klasy 3b i 2e.
Samorząd Uczniowski składa gorące podziękowania naszym absolwentkom za udział w spotkaniach.

 

 

Wirtualna wycieczka

phoca thumb l DSC06229

Tłumaczenie

Najlepsze Liceum Powiatu

logo - Srebrna Szkoa 2019

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Books!

KOK$, PaTrAs and Lechu. All right reserved.© NIE KLIKAC!!!