Company Logo

Dzień Wiosny!

Wiosna, Wiosna...

Dnia 21 marca w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Wiosny. Żeby nie było nudno, postanowiliśmy się przebrać.Za kogo? Za wielobarwne Dzieci Kwiaty- hipisów. W takim stroju zdecydowania można poczuć już optymizm wiosny!

Samorząd Uczniowski przygotował także kolorowe babeczki. Po przyjrzeniu się minom degustujących, można śmiało powiedzieć, że były pyszne! W naszej szkole rozpoczął się także tzw. „sezon ławkowy”. Samorząd zatroszczył się, aby na dziedzińcu pojawiły się ławeczki, na których można wypoczywać na świeżym powietrzu podczas przerw! Na koniec warto zauważyć, że wszyscy tego dnia byli roześmiani i pozytywnie nastawieni do życia.

W końcu przyszła WIOSNA!

Wirtualna wycieczka

phoca thumb l DSC06229

Tłumaczenie

logo - Srebrna Szkoa 2018

 
 
 
 
 
 

Sondy

Gimnazja

Czy jesteś za zlikwidowaniem gimnazjów?

Nie mam zdania
(0)
Add a new response!
» Idź do sondy »
5 - pozostałe głosy


Books!

KOK$, PaTrAs and Lechu. All right reserved.© NIE KLIKAC!!!