Company Logo

Żegnaj szkoło!

 

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU!

 

 

22 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny. Obfitował on w wiele wydarzeń, tak ważnych dla naszej społeczności. Był czasem ciężkiej pracy, ale też licznych przedsięwzięć, integrujących naszą społeczność. Działalność organizacji szkolnych, wolontariatu, chóru, wydarzenia sportowe czy kulturalne- nie sposób wymienić wszystkich, ale każde było dowodem ogromnego zaangażowania i pracowitości uczniów i nauczycieli. Przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Życzymy wszystkim radosnych, pełnych wrażeń, ale przede wszystkim- bezpiecznych wakacji. Pełni energii i świadomi nowych wyzwań pojawimy się w naszej szkole 3 września.

Dzień Dawcy Szpiku

I TY MOŻESZ URATOWAĆ KOMUŚ ŻYCIE!

 

 

25 kwietnia 2018 roku odbył się w naszej szkole Dzień Dawcy Szpiku Kostnego. Rzesza uśmiechniętych i kompetentnych Wolontariuszy zachęcała uczniów naszej szkoły i mieszkańców miasta do udziału w tej wyjątkowej inicjatywie. Z wielką duma obserwowaliśmy zainteresowanie akcją, która pozwoliła nam zarejestrować aż 133 potencjalnych dawców szpiku.

Czytaj więcej...

Dzień Henryka Sienkiewicza

 

KOŚCIUSZKO-SIENKIEWICZOWI

 

 

W czwartek, 17 maja, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Henryka Sienkiewicza. Tym wydarzeniem przypieczętowaliśmy zbiórkę finansową na rzecz Muzeum w Woli Okrzejskiej, partnera wielu szkolnych projektów edukacyjnych. Dołączyliśmy do grona szkół, które finansowo wsparły akcję pozyskania pamiątek po Henryku Sienkiewiczu. Jesteśmy dumni, że mogliśmy dołożyć swoją "cegiełkę" do tak wyjątkowej inicjatywy Pana Macieja Cybulskiego, Dyrektora Muzeum Sienkiewiczowskiego w Woli Okrzejskiej.

Czytaj więcej...

1 marca Narodowy Dzień Pamięci

 

 Pamięć o ,, Żołnierzach Wyklętych’’ w ,, Kościuszce”

 

 

Czytaj więcej...

16 Akcja Polacy- Rodakom

 

SAMORZĄD UCZNIOWSKI Z POMOCĄ POLAKOM NA WSCHODZIE

 

Już kolejny raz, w listopadzie, uczniowie naszej szkoły z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego włączyli się do ogólnopolskiej akcji Polacy- Rodakom, organizowanej przez Biuro Senatora Pana Stanisława Gogacza.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. Majówek czas
  2. To warto zobaczyć!

Wirtualna wycieczka

phoca thumb l DSC06229

Tłumaczenie

Najlepsze Liceum Powiatu

logo - Srebrna Szkoa 2019

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Books!

KOK$, PaTrAs and Lechu. All right reserved.© NIE KLIKAC!!!