Company Logo

Ogólpolska akcja charytatywna

 

"POLACY-RODAKOM"

 

 

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji ,,Polacy-Rodakom’’. Była to akcja Samorządu Uczniowskiego, który zachęcał wszystkich do współdziałania. Organizatorem całego przedsięwzięcia jest Senator- Pan Stanisław Gogacz, który od lat zajmuje się sprawami Polonii mieszkającej na Wschodzie.

Uczniowie naszej szkoły z radością gromadzili dary dla Polaków mieszkających na Ukrainie i Białorusi. Produkty żywnościowe na pewno umilą wielu osobom zbliżające się święta. Zebraliśmy mnóstwo produktów spożywczych o długim okresie przechowywania oraz pluszowych zabawek. Paczki te mają nie tylko wartość materialną, lecz są również świadectwem łączności z Polakami za granicą.

Serdecznie dziękujemy naszym Uczniom, Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom Szkoły.

Wirtualna wycieczka

phoca thumb l DSC06229

Tłumaczenie

Najlepsze Liceum Powiatu

logo - Srebrna Szkoa 2019

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Books!

KOK$, PaTrAs and Lechu. All right reserved.© NIE KLIKAC!!!