Company Logo

Ogólpolska akcja charytatywna

 

"POLACY-RODAKOM"

 

 

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji ,,Polacy-Rodakom’’. Była to akcja Samorządu Uczniowskiego, który zachęcał wszystkich do współdziałania. Organizatorem całego przedsięwzięcia jest Senator- Pan Stanisław Gogacz, który od lat zajmuje się sprawami Polonii mieszkającej na Wschodzie.

Uczniowie naszej szkoły z radością gromadzili dary dla Polaków mieszkających na Ukrainie i Białorusi. Produkty żywnościowe na pewno umilą wielu osobom zbliżające się święta. Zebraliśmy mnóstwo produktów spożywczych o długim okresie przechowywania oraz pluszowych zabawek. Paczki te mają nie tylko wartość materialną, lecz są również świadectwem łączności z Polakami za granicą.

Serdecznie dziękujemy naszym Uczniom, Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom Szkoły.

Wirtualna wycieczka

phoca thumb l DSC06229

Tłumaczenie

logo - Srebrna Szkoa 2018

 
 
 
 
 
 

Sondy

Gimnazja

Czy jesteś za zlikwidowaniem gimnazjów?

Nie mam zdania
(0)
Add a new response!
» Idź do sondy »
5 - pozostałe głosy


Books!

KOK$, PaTrAs and Lechu. All right reserved.© NIE KLIKAC!!!