Company Logo

Pomagamy potrzebującym

 

ZBIÓRKA DLA DZIECI Z ZAMBII

 

 

Kazembe to duża wieś położona w północnej części Zambii, ciągnąca się wzdłuż rzeki Luapula, która wyznacza również granice pomiędzy Zambią i sąsiednim krajem Kongo. Od 1986 roku zorganizowane są tam Salezjańskie Misje, które pomagają młodzieży tego regionu w zdobyciu wiedzy, wykształcenia, zawodu. Misją opiekuje się polski ksiądz, Sławomir Bartodziej.

 

Czytaj więcej...

Pomagamy zwierzętom

 

KOLEJNA AKCJA SAMORZĄDU

 

 Samorząd Uczniowski słynie z organizowania akcji pomocy potrzebującym. Tym razem byli to podopieczni stowarzyszenia Zwierzopcja- zwierzęta czekające na adopcję. Nasi uczniowie jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Ilość karmy dla zwierząt okazała się imponująca. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do wspierania takich inicjatyw.

 

 

 

Spotkanie ze studentami

 

Matura… i co dalej?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


W dniach 17 i 24 marca 2017 roku z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbyły się spotkania z absolwentkami naszej szkoły Basią Zalewską, studentką Wydziału Prawa UKSW, oraz Alicją Szczygielską, studentką Wydziału Psychologii UW.

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka

 

10 GRUDNIA

 NIENAWIŚĆ? JESTEM PRZECIW!

 

 

„Uznanie przyrodzonej godności oraz równych i niezbywalnych praw wszystkich członków wspólnoty ludzkiej jest podstawą wolności, sprawiedliwości i pokoju świata”. Tak głosi Preambuła Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka.
10 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. Często nie zdajemy sobie sprawy, że prawa te są łamane codziennie.

 

Czytaj więcej...

Narodowy Dzień Pamięci

 

PAMIĘĆ O ,, ŻOŁNIERZACH WYKLĘTYCH’’

 

 

Dnia 1 marca 2017 roku Samorząd Uczniowski uczcił pamięć ,, Żołnierzy Wyklętych’’ w naszej szkole.

Narodowy Dzień Pamięci ,, Pamięci Żołnierzy Wyklętych”- to polskie święto państwowe obchodzone corocznie 1 marca, poświęcone pamięci wszystkich żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia, ustanowione na mocy ustawy z dnia 3 lutego 2011 roku.

 

 

Czytaj więcej...

Podkategorie

Wirtualna wycieczka

phoca thumb l DSC06229

TłumaczenieSondy

Gimnazja

Czy jesteś za zlikwidowaniem gimnazjów?

Nie mam zdania
(0)
Add a new response!
» Idź do sondy »
5 - pozostałe głosy


Books!

KOK$, PaTrAs and Lechu. All right reserved.© NIE KLIKAC!!!