Company Logo

olimpiady i konkursy

Wykaz informacji o sukcesach w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych uczniów I LO im. T. Kościuszki

 

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

pdf pdf pdf pdf 

ikona word

2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010  

ikona word

ikona word

ikona word

ikona word

 

 

 

Tradycje olimpijskie "Kościuszki"

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie co roku biorą udział w wielu olimpiadach i konkursach przedmiotowych. Niemal co roku notują także sukcesy na poziomie centralnym. W sumie takimi sukcesami nie może pochwalić się żadna inna szkoła w powiecie. Poniżej prezentujemy finalistów i laureatów z ostatnich lat.

 

TRADYCJE OLIMPIJSKIE

w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie

Rok szkolny

Olimpiada

Imię i nazwisko ucznia

Tytuł

Opiekun naukowy

2017/18

Wiedzy o Prawie

Magdalena Grochowska

laureatka

Michał

Mojski

Biologiczna

Piotr

Rola

udział

w zawodach centralnych

Zofia

Nowak

2016/17

Wiedzy Ekonomicznej

Michał

Okniński

laureat

Bożena Zalewska

Przedsiębiorczości

Michał

Okniński

laureat

Bożena Zalewska

Wiedzy Ekologicznej

Kacper

Orzeł

finalista

Alicja

Burdach

Zuzanna Sałamacha

finalistka

Zofia

Nowak

2014/15

Filozoficzna

Anita

Burdach

finalistka

Małgorzata Bancerz

Teologii

Katolickiej

Mateusz

Pasek

finalista

ks. Jarosław Kopeć

Innowacji Technicznych

i Wynalazczości

Krzysztof

Okliński

awans

do zawodów centralnych

Andrzej Sawczuk

2013/14

Języka Rosyjskiego

Ilona

Szewczak

finalistka

Ewa Wierzchowska

Teologii Katolickiej

Mateusz

Pasek

finalista

s. Benedetta Kasik

Filozoficzna

Tomasz Brzozowski

finalista

Agata Rzymowska

Franciszkańska Wiedzy

o św. Maksymilianie

Mateusz

Pasek

laureat

s. Benedetta Kasik

2012/13

Chemiczna

Mariusz Makarczuk

finalista

Agnieszka Rybka

Wiedzy o Prawach Człowieka

Natalia

Karwowska

finalistka

Michał Mojski

Przedsiębiorczości

Tomasz

Lada

finalista

Bożena Zalewska

2010/11

Chemiczna

Ryszard

Górski

finalista

Agnieszka Rybka

Wiedzy o Polsce

i Świecie Współczesnym

Sebastian

Chmiel

uczestnik zawodów centralnych

Michał

Mojski

2009/10

Wiedzy Ekologicznej

Emilia

Rusinek

laureatka

Helena

Pajda

Biologiczna

Katarzyna Mitkowska

finalistka

Helena

Pajda

Literatury i Języka Polskiego

Kinga

Kania

finalistka

Małgorzata Bancerz

Teologii Katolickiej

Weronika

Guz

finalistka

ks. Krzysztof Wesołowski

2007/08

Filozoficzna

Anna

Kopcińska

uczestniczka zawodów centralnych

Małgorzata Bancerz

Literatury i Języka Polskiego

Katarzyna

Koślacz

laureatka

Monika Kokosińska

Teologii Katolickiej

Krzysztof

Bąk

finalista

ks. Krzysztof Wesołowski

2006/07

Filozoficzna

Jacek

Oleszkiewicz

uczestnik zawodów centralnych

Monika Kokosińska

Języka Rosyjskiego

Ewelina

Kuśmierz

finalistka

Czesława Szymońska

2004/05

Teologii Katolickiej

Justyna

Wołoszka

laureatka

ks. Marcin

Pyza

2003/04

Języka Niemieckiego

Aleksandra

Truś

finalistka

Joanna Pasternak

Olimpiada „Losy Polaków

na Wschodzie po

17 września 1939 r.”

Ewa

Celińska - Spodar

laureatka

Maria

Kozioł

Wiedzy Ekologicznej

Marcin

Piechocki

uczestnik zawodów centralnych

Zofia

Nowak

2002/03

Wiedzy o Integracji Europejskiej

Lidia

Nowak

uczestniczka zawodów centralnych

Maria Kozioł

Jolanta Walo

Łukasz

Dulniak

uczestnik zawodów centralnych

Maria Kozioł

Jolanta Walo

Filozoficzna

Małgorzata

Borucz

laureatka

Maria Targońska

2001/02

Filozoficzna

Małgorzata

Borucz

finalistka

Maria Targońska

2000/01

Wiedzy Ekologicznej

Izabela Suchodolska

finalistka

Helena

Pajda

Filozoficzna

Justyna Wiąckiewicz

uczestniczka zawodów centralnych

Agata Rzymowska

Historyczna

Leszek

Goławski

finalista

Jolanta

Walo

1999/2000

Artystyczna (sekcja plastyki)

Adam

Trwoga

laureat

Maria Targońska

Bogdan Kołodziej

Języka Rosyjskiego

Maria

Jakuszko

finalistka

Olga Dąbrowska

Radosław

Panek

uczestnik zawodów centralnych

Czesława Szymońska

Filozoficzna

Adam

Trwoga

uczestnik zawodów centralnych

Maria Targońska

Zachodniopomorska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Marcin

Zarzycki

laureat

Jolanta

Walo

Michał

Sulej

laureat

Arkadiusz Zawadzki

1998/99

Filozoficzna

Adam

Trwoga

uczestnik zawodów centralnych

Maria Targońska

Krzysztof Mateusiak

uczestnik zawodów centralnych

Maria Targońska

1997/98

Filozoficzna

Michał

Mojski

laureat

Maria Targońska

Jacek

Rosiak

uczestnik zawodów centralnych

Maria Targońska

Paweł

Krukow

uczestnik zawodów centralnych

Maria Targońska

Adam

Trwoga

uczestnik zawodów centralnych

Maria Targońska

Literatury

i Języka Polskiego

Renata

Kożuch

finalistka

Agata

Jakubiuk

1996/97

Filozoficzna

Jacek

Rosiak

finalista

Maria Targońska

Michał

Mojski

uczestnik zawodów centralnych

Maria Targońska

Ochrony Środowiska

Jacek

Szczygielski

laureat

Helena

Pajda

Marcin

Futera

laureat

Helena

Pajda

Biologiczna

Jacek

Szczygielski

laureat

Helena

Pajda

1995/96

Filozoficzna

Tomasz

Borkowski

uczestnik zawodów centralnych

Maria Targońska

Jacek

Rosiak

uczestnik zawodów centralnych

Maria Targońska

Ochrony Środowiska

Robert

Kardas

uczestnik zawodów centralnych

Helena

Pajda

Wiedzy Ekologicznej

Jacek

Szczygielski

uczestnik zawodów centralnych

Helena

Pajda

Biologiczna

Jacek

Szczygielski

laureat

Helena

Pajda

1994/95

Wiedzy Ekologicznej

Jacek

Szczygielski

laureat

Helena

Pajda

Biologiczna

Tomasz

Borkowski

laureat

Helena

Pajda

Języka Angielskiego

Marcin

Smolik

laureat

Jolanta

Petrowa

1993/94

Filozoficzna

Magdalena Dziewulska

finalistka

Maria Targońska

Marcin

Chruściel

finalista

Maria Targońska

1992/93

Filozoficzna

Jaromir

Sobiech

uczestnik zawodów centralnych

Maria Targońska

Beata

Zarzycka

uczestniczka zawodów centralnych

Monika Kokosińska

Wiedzy Ekologicznej

Krzysztof Czubaszek

finalista

Helena

Pajda

1991/92

Fizyczna

Jacek

Domański

laureat

Apolonia Wójcik

 

 

 

 

 

Wirtualna wycieczka

phoca thumb l DSC06229

Tłumaczenie

logo - Srebrna Szkoa 2018

 
 
 
 
 
 

Sondy

Gimnazja

Czy jesteś za zlikwidowaniem gimnazjów?

Nie mam zdania
(0)
Add a new response!
» Idź do sondy »
5 - pozostałe głosy


Books!

KOK$, PaTrAs and Lechu. All right reserved.© NIE KLIKAC!!!