Company Logo

Czytamy przedszkolakom

 

W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

 

 

28.12.2018 r. w bibliotece szkolnej odbyło się kolejne spotkanie z dziećmi z Przedszkola Miejskiego "Szczęśliwa siódemka". Przedszkolaki wysłuchały krótkiego opowiadania " Czekamy na Świętego Mikołaja" i wykonały rysunki o świątecznej tematyce. Dzieciom pomagały uczennice z klasy 1e i 1b.

Czytamy przedszkolakom

 

WIZYTA W PRZEDSZKOLU

 

 


Biblioteka I LO nawiązała współpracę z Przedszkolem Miejskim "Szczęśliwa Siódemka". 21.11.2018 r. uczennice klasy 1e : Maria Juchnikowska, Julia Mazur, Kinga .Michalak ,Zuzanna Niedziółka, Oliwia Rybka i Wiktoria Szczygielska odwiedziły grupę czterolatków. Licealistki  przeprowadziły zajęcia, których celem było zapoznanie dzieci z utworami polskich pisarzy. Po wysłuchaniu wierszy dzieci wykonały rysunki ulubionych warzyw.

Spotkanie koordynowała Marzena Szczygielska.

 

Spotkanie z "Biedronkami"

KUBUŚ PUCHATEK I PRZYJACIELE

 

22 listopada 2016 r. bibliotekę szkolną odwiedziły dzieci z przedszkola ‘Szczęśliwa siódemka ‘. Celem wizyty było wspólne czytanie. To już kolejny raz  „ Biedronki „gościły w liceum. Poprzednie spotkanie poświęcone było Henrykowi Sienkiewiczowi.  Tematem obecnego był bohater książek A. A. Milne "Kubuś Puchatek".

Czytaj więcej...

"Biedronki" w szkole

 

WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW

 

 

Dnia 24 listopada 2014r. nasza biblioteka gościła grupę czterolatków „Biedronki” z Przedszkola Miejskiego nr 7 „Szczęśliwa siódemka”. Dzieci zwiedzały szkołę , która wydała się im olbrzymia . Odwiedziły Panią Elwirę Więcławek na lekcji języka angielskiego , gdzie uczyły się przedstawiać oraz wspólnie z uczniami 1i i 3b śpiewały piosenki. Po lekcji dzieci wróciły do biblioteki ,gdzie otrzymały pamiątkowe książeczki z bajkami, ozdobione dla nich przez uczennice klasy 1d. Odwiedziły zaprzyjaźnioną z biblioteką Panią pedagog Monikę Łukasik. Na koniec wizyty w szkole „Biedronki” odwiedziły dyrektora szkoły Pana Grzegorza Rzymowskiego.

 Spotkanie zorganizowała pani Marzena Szczygielska.

 

 

 

 

 

Niezwykłe urodziny Kubusia Puchatka

SPEKTAKL DLA MAŁYCH WIDZÓW

 

 

18 czerwca  młodzież z Koła Przyjaciół Biblioteki przygotowała dla przedszkolaków i uczniów najmłodszych klas szkół podstawowych własny spektakl pt. "Niezwykłe urodziny Kubusia Puchatka”. Scenariusz napisała uczennica klasy humanistycznej  Marta Witek. W ten sposób już po raz szósty  Koło Przyjaciół zakończyło rok szkolny.

 

Czytaj więcej...

Wirtualna wycieczka

phoca thumb l DSC06229

Tłumaczenie

logo - Srebrna Szkoa 2018

 
 
 
 
 
 

Sondy

Gimnazja

Czy jesteś za zlikwidowaniem gimnazjów?

Nie mam zdania
(0)
Add a new response!
» Idź do sondy »
5 - pozostałe głosy


Books!

KOK$, PaTrAs and Lechu. All right reserved.© NIE KLIKAC!!!