Company Logo

Spotkanie z "Biedronkami"

KUBUŚ PUCHATEK I PRZYJACIELE

 

22 listopada 2016 r. bibliotekę szkolną odwiedziły dzieci z przedszkola ‘Szczęśliwa siódemka ‘. Celem wizyty było wspólne czytanie. To już kolejny raz  „ Biedronki „gościły w liceum. Poprzednie spotkanie poświęcone było Henrykowi Sienkiewiczowi.  Tematem obecnego był bohater książek A. A. Milne "Kubuś Puchatek".

Czytaj więcej...

"Biedronki" w szkole

 

WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW

 

 

Dnia 24 listopada 2014r. nasza biblioteka gościła grupę czterolatków „Biedronki” z Przedszkola Miejskiego nr 7 „Szczęśliwa siódemka”. Dzieci zwiedzały szkołę , która wydała się im olbrzymia . Odwiedziły Panią Elwirę Więcławek na lekcji języka angielskiego , gdzie uczyły się przedstawiać oraz wspólnie z uczniami 1i i 3b śpiewały piosenki. Po lekcji dzieci wróciły do biblioteki ,gdzie otrzymały pamiątkowe książeczki z bajkami, ozdobione dla nich przez uczennice klasy 1d. Odwiedziły zaprzyjaźnioną z biblioteką Panią pedagog Monikę Łukasik. Na koniec wizyty w szkole „Biedronki” odwiedziły dyrektora szkoły Pana Grzegorza Rzymowskiego.

 Spotkanie zorganizowała pani Marzena Szczygielska.

 

 

 

 

 

Niezwykłe urodziny Kubusia Puchatka

SPEKTAKL DLA MAŁYCH WIDZÓW

 

 

18 czerwca  młodzież z Koła Przyjaciół Biblioteki przygotowała dla przedszkolaków i uczniów najmłodszych klas szkół podstawowych własny spektakl pt. "Niezwykłe urodziny Kubusia Puchatka”. Scenariusz napisała uczennica klasy humanistycznej  Marta Witek. W ten sposób już po raz szósty  Koło Przyjaciół zakończyło rok szkolny.

 

Czytaj więcej...

Była sobie Calineczka...

SPEKTAKL CHARYTATYWNY DLA MAI

 

25 czerwca 2013r. gościliśmy dzieci z Przedszkola Integracyjnego nr 1, Przedszkola Miejskiego nr 2, Przedszkola Miejskiego nr 7 oraz oddziałów szkolno -przedszkolnych ze Szkoły Podstawowej nr 1, które obejrzały przedstawienie teatralne pt. Calineczka, w wykonaniu członków i sympatyków Koła Przyjaciól Biblioteki.

Czytaj więcej...

W świątecznym nastroju

UWIERZ W MAGIĘ ŚWIĄT!

 

 

 

 

 

 

 

 

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej uroczyste święta w naszej tradycji. Święta, na które wszyscy czekamy z utęsknieniem. Święta, do których przygotowujemy się długo i starannie. Są to dni, kiedy poświęcamy więcej czasu i ciepła swojej rodzinie, bliskim. My chętnie spędzamy ten czas z naszymi przedszkolakami.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.(fot. Monika Szczygielska)

Czytaj więcej...

Wirtualna wycieczka

phoca thumb l DSC06229

Tłumaczenie

logo - Srebrna Szkoa 2018

 
 
 
 
 
 

Sondy

Gimnazja

Czy jesteś za zlikwidowaniem gimnazjów?

Nie mam zdania
(0)
Add a new response!
» Idź do sondy »
5 - pozostałe głosy


Books!

KOK$, PaTrAs and Lechu. All right reserved.© NIE KLIKAC!!!