Company Logo

Pamiętajmy o zasadach bezpiecznego wypoczynku

Życzymy udanych wakacji

Podanie o przyjęcie do Internatu I LO w Łukowie

 

Poniżej zamieszczamy druk Podania o przyjęcie do Internatu I LO w Łukowie. 

 

Spotkanie opłatkowe

 

Tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia w internacie odbywa się uroczysta kolacja wigilijna. Przygotowania do niej rozpoczęły się z początkiem grudnia, kiedy to młodzież wraz z wychowawcami opracowywała program artystyczny i wykonywała ozdoby świąteczne.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Dyrekcja szkoły, Kierownik i wychowawcy internatu oraz wszyscy wychowankowie. Tegoroczne przedstawienie bożonarodzeniowe było przeplatane kolędami i recytacjami w wykonaniu mieszkańców internatu. Po części artystycznej Pan Dyrektor i Pani Kierownik złożyli życzenia wszystkim wychowawcom i wychowankom oraz zaprosili do podzielenia się opłatkiem i wspólnego spożywania wieczerzy. Jak co roku do internatu przyszedł z workiem pełnym prezentów Św. Mikołaj.

Cześć artystyczną przygotowano pod kierunkiem P. Kingi Tymosz, dekoracje i stroje dla młodych artystów wykonała P. Sylwia Borkowska.

Podczas spotkania wigilijnego ogłoszono wyniki konkursu czystości, którego organizatorem była Młodzieżowa Rada Internatu i Sekcja Sanitarna. Konkurs miał na celu wyłonienie najczystszego pokoju chłopców i dziewcząt podczas pierwszego półrocza bieżącego roku szkolnego.

I miejsce uzyskali mieszkańcy pokoju 7 i 17, czyli: Agata Olkowicz, Weronika Olkowicz, Marianna Rzążewska, Jacek Gmurkowski i Damian Milczarczyk. Zwycięzcy otrzymali nagrody, które zostały zakupione z środków MRI.

 

II Turniej Szachowy

 

Dnia 19.11.2018 odbył się II Turniej Szachowy o tytuł Mistrza Internatu.
Do zawodów zgłosiło się 8 chłopców. Turniej odbył się z wykorzystaniem zasad systemu rosyjskiego. Rywalizacja była zacięta, w jej wyniku po przeliczeniu punktów ustalono następujący porządek : I miejsce - Damian Milczarczyk, II miejsce Szymon Prządka,
III miejsce – Michał Płudowski.

Organizatorem turnieju była sekcja naukowa MRI, opiekę sprawowały
p. H. Krasa i p. S. Borkowska.

 

Wirtualna wycieczka

phoca thumb l DSC06229

Tłumaczenie

Najlepsze Liceum Powiatu

logo - Srebrna Szkoa 2019

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Books!