Company Logo

"Hazard? Nie, dziękuję!"

 „Nie bądź naiwny,

nie daj się oszukać,

nie daj się wciągnąć w hazard!”.


Dostrzegając zagrożenie uzależnienia młodzieży od hazardu nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej Krajowej Administracji Skarbowej pod nazwą „HAZARD? Nie, dziękuję!”.


W związku z tym 7 marca uczniowie wszystkich klas pierwszych i kilku klas drugich uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez funkcjonariuszy Delegatury Lubelskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Białej Podlaskiej. Celem spotkania było zwrócenie uwagi  na ryzyko związane z grami hazardowymi wśród młodzieży i wskazanie problemów  wynikających z ich uprawiania oraz konsekwencje prawne związane z udziałem i oferowaniem nielegalnych gier hazardowych.

 

 Zachęcamy rodziców i uczniów do zapoznania się z zamieszczonymi materiałami.

Ulotka dla rodziców

Ulotka dla uczniów

Zwycięzcy Talent Mam!

 

TO JUŻ 8 FINAŁ!

 

 

Czytaj więcej...

Podsumowanie programu

 

Program wychowawczo – profilaktyczny

„Szkolny dzień bez przemocy”

 

Od 19 do 26 listopada młodzieżowi liderzy pod opieką pani pedagog Moniki Łukasik realizowali program „Szkolny dzień bez przemocy”.

 

Czytaj więcej...

Szkolny Dzień Dziecka

 

"POCZUJ SIĘ JAK DZIECKO"

 

 

Pod takim hasłem Młodzieżowi Liderzy zorganizowali w środę 30 maja happening z okazji zbliżajacego się Dnia Dziecka. Każdy uczeń, który przebrał się za postać z bajki lub swojego ulubionego bohatera z dzieciństwa, był tego dnia zwolniony z pytania. Dodatkową motywacją były "5" z wok-u i przedsiębiorczości. Młodzież się świetnie bawiła przy wspólnym karaoke w auli widowiskowej. Wszyscy poczuliśmy się jak dzieci!

 

Podsumowanie programu profilaktycznego

 

„TYDZIEŃ BEZ NAŁOGÓW”


Jak co roku w naszej szkole realizowany jest program „Tydzień bez nałogów”. Hasło tegorocznej edycji „Zagraj z nami! Nie z narkotykami!”.

 1p

 

Czytaj więcej...

Wirtualna wycieczka

phoca thumb l DSC06229

Tłumaczenie

Najlepsze Liceum Powiatu

logo - Srebrna Szkoa 2019

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Books!

KOK$, PaTrAs and Lechu. All right reserved.© NIE KLIKAC!!!