Company Logo

Adres

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 
w Łukowie
ul. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 41
tel./fax (025) 798 29 25
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Dzień Edukacji Narodowej

 

UROCZYSTA AKADEMIA

 

 

Dnia 11 października odbyły się szkolne obchody Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Rady Rodziców- przewodnicząca Katarzyna Chromińska, zastępcy przewodniczącej Marta Meges i Mariusz Krasuski oraz nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi. Galę uświetnili również uczniowie.

Podczas uroczystości Dyrektor szkoły Grzegorz Rzymowski wręczył gronu pedagogicznemu pamiątkowe medale z okazji stulecia I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Łukowie.

Nagrodzeni zostali wyróżniający się w pracy nauczyciele. Otrzymali oni nagrody Kuratora, Starosty i Dyrektora oraz złote medale za długoletnią służbę. Na scenie pojawili sie też wybitni uczniowie, którzy otrzymali stypendia Prezesa Rady Ministrów i Starosty Łukowskiego.

Zgromadzeni uczestnicy mogli obejrzeć cześć artystyczną prezentującą stuletnie dzieje szkoły przygotowaną przez zespół nauczycieli i uzdolnionych artystycznie uczniów liceum.

Zapraszamy do galerii- zdjęcia Wiktoria Wysokińska kl.1d

 

 

Wirtualna wycieczka

phoca thumb l DSC06229

Tłumaczenie

Najlepsze Liceum Powiatu

logo - Srebrna Szkoa 2019

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Books!

KOK$, PaTrAs and Lechu. All right reserved.© NIE KLIKAC!!!