Company Logo

Adres

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 
w Łukowie
ul. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 41
tel./fax (025) 798 29 25
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Rok Tadeusza Kościuszki w Pałacu Prezydenckim

 

Delegacja I LO im. T. Kościuszki z wizytą u Pary Prezydenckiej RP

 

 

 W ramach obchodów roku 2017 jako Roku Tadeusza Kościuszki, w dniu 18 października 2017 r. Prezydent RP, Andrzej Duda wraz z małżonką, Agatą Kornhauser-Dudą zorganizowali w Pałacu Prezydenckim w Warszawie uroczysty koncert poświęcony „Naczelnikowi w sukmanie”. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele kilku szkół, noszących imię tego wielkiego Polaka, w tym delegacja łukowskiego I LO, w skład której weszli dyrektor, Grzegorz Rzymowski oraz członkowie samorządu uczniowskiego.

 

Wykonawcami koncertu byli: czołowy polski pianista, Łukasz Krupiński, znany aktor, Paweł Królikowski – recytacja oraz Orkiestra Symfoniczna Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie pod dyrekcją Marcina Nałęcz-Niesiołowskiego.

 

Po koncercie Para Prezydencka zaprosiła wykonawców i uczestników w wspólny poczęstunek. Był to już drugi pobyt delegacji ,,Kościuszki” związany z rokiem patrona w Pałacu Prezydenckim w bieżącym roku.

Wirtualna wycieczka

phoca thumb l DSC06229

Tłumaczenie

Najlepsze Liceum Powiatu

logo - Srebrna Szkoa 2019

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Books!

KOK$, PaTrAs and Lechu. All right reserved.© NIE KLIKAC!!!