Company Logo

Adres

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 
w Łukowie
ul. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 41
tel./fax (025) 798 29 25
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Niezwykła absolwentka

WSPOMNIENIA SIOSTRY TERESY

 

 

28 marca 2017r. w auli naszej szkoły odbyło się spotkanie z siostrą Teresą Górską z zakonu Nazaretanek. Siostra jest absolwentką naszego liceum i podzieliła się z nami wspomnieniami kiedy religia była zakazana w murach szkoły.

 

Siostra Teresa od lat łączy powołanie zakonne z pasją do poezji. Jest autorką przepięknych wierszy, których mieliśmy okazję wysłuchać dzięki zdolnemu uczniowi klasy 2a – Rafałowi Nurzyńskiemu. Swoje tomiki poezji przekazała w darze bibliotece szkolnej.

Wirtualna wycieczka

phoca thumb l DSC06229

Tłumaczenie

Najlepsze Liceum Powiatu

logo - Srebrna Szkoa 2019

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Books!

KOK$, PaTrAs and Lechu. All right reserved.© NIE KLIKAC!!!