Company Logo

Adres

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 
w Łukowie
ul. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 41
tel./fax (025) 798 29 25
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów 2016

WRĘCZENIE STYPENDIÓW PREZESA RADY MINISTRÓW

   
W środę 30 listopada 2016 r. w Sali Błękitnej Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów najlepszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych w województwie lubelskim.

Z naszej szkoły stypendium z rąk Lubelskiego Kuratora Oświaty pani Teresy Misiuk odebrał uczeń kl. 3C Aleksander Daniluk, który osiągnął najwyższą średnią ocen w szkole w poprzednim roku szkolnym. W części artystycznej  ,,Mazura” w strojach z okresu księstwa Warszawskiego wykonał Zespół Pieśni i Tańca ziemi Łukowskiej ,,Łukowiacy” z uczniami naszej szkoły w roli głównej

 

Wirtualna wycieczka

phoca thumb l DSC06229

Tłumaczenie

logo - Srebrna Szkoa 2018

 
 
 
 
 
 

Sondy

Gimnazja

Czy jesteś za zlikwidowaniem gimnazjów?

Nie mam zdania
(0)
Add a new response!
» Idź do sondy »
5 - pozostałe głosy


Books!

KOK$, PaTrAs and Lechu. All right reserved.© NIE KLIKAC!!!