Company Logo

Adres

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 
w Łukowie
ul. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 41
tel./fax (025) 798 29 25
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Narodowe Święto Niepodległości

 

KONCERT PATRIOTYCZNY

 

 

11 listopada o godz. 17 odbył się w naszej szkole koncert patriotyczny w ramach powiatowych obchodów Narodowego Święta Niepodległości. W programie znalazły się pieśni legionowe śpiewane przez szkolny chór Lutnia, solistów oraz zespoły wokalne.

 

Integralną część wieczoru stanowiły refleksje patriotyczne  ,zaczerpnięte z różnych tekstów Jana Pawła II i  wybrane utwory liryczne. Zaprezentowali się także nasi utalentowani instrumentaliści. W programie przewidziano wspólne śpiewanie pieśni legionowych, w co publiczność zaangażowała się z prawdziwym entuzjazmem. 

 

Piękną  klamrę wieczoru stanowiły dwa  tańce: mazur oraz polonez w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej „Łukowiacy”. Odpowiedzialne za projekt były panie: Małgorzata Bancerz, Monika Łukasik, Małgorzata Wardak oraz gościnnie absolwentka „Kościuszki” pani Paulina Zielińska – która przygotowała chór.

Zapraszamy do galerii

Wirtualna wycieczka

phoca thumb l DSC06229

Tłumaczenie

logo - Srebrna Szkoa 2018

 
 
 
 
 
 

Sondy

Gimnazja

Czy jesteś za zlikwidowaniem gimnazjów?

Nie mam zdania
(0)
Add a new response!
» Idź do sondy »
5 - pozostałe głosy


Books!

KOK$, PaTrAs and Lechu. All right reserved.© NIE KLIKAC!!!