Company Logo

Adres

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 
w Łukowie
ul. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 41
tel./fax (025) 798 29 25
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Aktywnie po zdrowie

 

PROMOCJA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

 

 

W dniu 4 lutego na auli I LO im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie odbyła się akcja sportowa, organizowana w ramach XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia -PCK przez uczennicę Katarzynę Szczygielską. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klasy IIC.

 

Na początku odbył się krótki wykład na temat aktywności fizycznej i jej znaczenia dla zdrowia człowieka. Prezentacja zawierała wiele interesujących informacji, które dawały do myślenia. Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się jak ważny dla naszego organizmu jest ruch, a także jak w atrakcyjny sposób wprowadzić go w codzienne życie. 

Następnie odbyły się zajęcia aerobiku prowadzone przez grupę SKWAD Fitness. Uczniowie mieli za zadanie naśladować ruchy trenerek z filmu wyświetlanego na ścianie sali. Okazało się, że takie proste a jednocześnie ciekawe ćwiczenia w gronie przyjaciół są świętną formą rozrywki dla młodych ludzi.

W ramach odpoczynku uczestnicy, jedząc ulubione owoce, przystąpili do quizu dotyczącego aktywnego stylu życia i zdrowej żywności. Najlepsi otrzymali zdrowe nagrody (gorzką czekoladę, suszone „chipsy” jabłkowe i owoce).

Wirtualna wycieczka

phoca thumb l DSC06229

Tłumaczenie

Najlepsze Liceum Powiatu

logo - Srebrna Szkoa 2019

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Books!

KOK$, PaTrAs and Lechu. All right reserved.© NIE KLIKAC!!!