Company Logo

Adres

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 
w Łukowie
ul. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 41
tel./fax (025) 798 29 25
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Młodzi mistrzowie kierownicy

 

NA PODIUM W FINALE WOJEWÓDZKIM!

 

 

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Mateusz Kot, Jakub Socha i Jakub Mitura w dniu 24 maja 2019 r. zajęła trzecie miejsce w mistrzostwach województwa w XXIII Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym w Chełmie.

 

 

 

Nasza drużyna 26 kwietnia 2019 r. wygrała eliminacje powiatowe w Zespole Szkól nr 3 w Łukowie, po których walczyła w finale wojewódzkim w pięciu konkurencjach: test wiedzy, jazda motorowerem, jazda samochodem z talerzem Stewarta, pierwsza pomoc oraz przygotowanie pojazdu do jazdy.

 

 

W klasyfikacji indywidualnej piąte miejsce zajął Mateusz Kot, a szóste - Jakub Mitura. Zawodnicy otrzymali puchar, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci smartwatchy i powerbanków.  Opiekunem drużyny był Paweł Tymosz.

 

Gratulujemy!

Wirtualna wycieczka

phoca thumb l DSC06229

Tłumaczenie

Najlepsze Liceum Powiatu

logo - Srebrna Szkoa 2019

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Books!